Hakkımızda

Casa de ella, hedefini, yatak giydirme kavramında “kalite ve zarafetin kusursuz biçimde buluşmasını sağlamak” olarak belirlemiş.  


Kalite ve zarif çizgilere aynı üründe sahip olmak isteyen kişileri hedef kitlesi olarak seçen firmanın tasarımları son derece titiz bir çalışmanın sonucunda şekilleniyor. Sadece kadınlardan oluşan profesyonel bir tasarım ekibinin imzasını taşıyan ürünler, sipariş üzerine istenilen ölçülerde çalışılabiliyor. Tüm dünyada yatak tekstili sektöründeki eğilimleri yakından takip eden Casa de Ella, çağdaş tasarımlarla Anadolu’nun geleneksel işleme ve nakışlarını, Osmanlı’nın karakteristik lale ve karanfillerini, İznik çinilerinin desenlerini ve sarayların ölmez klasiklerini yataklarınıza taşıyor.

Casa de Ella ürünleri, el sanatları konusunda profesyonel bir ekibin çalışmasından geçerek, fabrikasyon ve seri üretimden uzak kalınarak, baskı desen kullanılmadan ve her ürünün kişiye özel hassasiyetle üretilmesiyle özetlenebilir. Tasarımı, nakış ve kumaş seçimi tamamen müşteriyle ortak çalışma ile oluşturulan çalışmalarda, müşteriye hayal ettiği ürünü yaratma şansı tanınıyor.

Casa de Ella için vazgeçilmez koleksiyonlardan biri de her sezon itina ile hazırlanan deniz ve spor tutkunları için vazgeçilmez olan MANİA DE ELLA koleksiyonu.

Casa de Ella; evleriniz ve tekneleriniz için hazırlanan nevresim takımları, yatak örtüleri, havlu grupları, bornozlar, dekoratif yastıklar, masa örtüleri, Amerikan servisler, peçeteler ve oda takımları ile ev ve yat tekstilinde 10 yıllık tecrübesiyle sizlere hizmet vermenin mutluluğu ve gururunu yaşıyor.

Müşterilerinden gelen ‘Evimizi, çeyizimizi sizlerle hazırladık; bebeklerimizin odasında da Casa de Ella imzası ve kalitesini görmek istiyoruz’ isteklerine de yanıtsız kalamayan marka; bebeklerimiz içinde her detayı düşündü. 2012 yılı ile SU BEBE koleksiyonu adı altında Nino ve Nina bebek gruplarıyla en değerli varlıklarımızın odalarına da saflığı ve kaliteyi taşıdı….